Jeśli jesteś zainteresowany montażem paneli fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim, skontaktuj się z nami, a poznasz wszystkie niezbędne informacje.

Fotowoltaika w Bydgoszczy z firmą Fenix Energy – dlaczego warto skorzystać?

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z instalacji fotowoltaicznych w Bydgoszczy oferowanych przez naszą firmę. Oto kilka kluczowych korzyści:

Fotowoltaika w kujawsko-pomorskim od firmy Fenix Energy

Zajmujemy się doborem, sprzedażą, montażem, serwisem i finansowaniem instalacji fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim. Nasze ponad 20- letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii jest Państwa gwarancją najwyższej jakości wykonania instalacji fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim dla domów, firm i gospodarstw.

1. Dobór instalacji fotowoltaicznych

Wykonujemy bezpłatny audyt.
Dobierając instalację fotowoltaiczną kierujemy się zużyciem bieżącym energii przez klienta i dopasowujemy instalację do jego potrzeb.
Uwzględniamy również plany klientów zwiększające zużycie energii (np. poprzez montaż pompy ciepła, zmianę kuchenki indukcyjnej, montaż klimatyzacji itp.)

2. Sprzedaż paneli fotowoltaicznych

Nasza firma posiada w ofercie instalacje fotowoltaiczne czołowych marek:
Moduły: Longi Solar, QCells oraz Sharp, Selfa, Jinko Solar, LG, Trina Solar, REC, Hyundai
Inwertery: Fronius – jesteśmy Partnerem Serwisowym tej firmy.
Na życzenie Klienta montujemy również falowniki firm takich jak: Solar Edge, SMA, Huwei i innych.

3. Montaż fotowoltaiki

Nasza ekipa to doświadczeni dekarze i elektrycy z wieloletnim doświadczeniem. Do montażu fotowoltaiki w kujawsko-pomorskim używamy najwyższej jakości podzespołów montażowych:uchwytów, śrub, nakrętek, wkrętów wykonanych ze stali nierdzewnej oraz profili aluminiowych.

4. Serwis

Oferujemy również serwis gwarancyjny w ramach naszych usług. Jesteśmy partnerem serwisowym firmy Fronius.

Dofinansowania paneli fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim

Jeśli zdecydujesz się na montaż, magazynów energii, systemów zarządzania energią lub paneli fotowoltaicznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, możesz liczyć na dofinansowanie np. w ramach programu Mój Prąd 4.0.

Zainwestuj w fotowoltaikę w Bydgoszczy

Zdaniem niektórych panele fotowoltaiczne to zbędny koszt. My mamy na ten temat inne zdanie – jest to raczej długofalowa inwestycja. Przyjmuje się, że potrzeba 6-8 lat, aby przedsięwzięcie się zwróciło. Co więcej, dofinansowania do zakupu magazynów energii, systemów zarządzania energią i paneli fotowoltaicznych sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne stają się jeszcze bardziej atrakcyjne z finansowego punktu widzenia. Instalacje fotowoltaiczne w Bydgoszczy mogą mieć wartość dodaną dla Twojego domu lub firmy, oprócz faktu podniesienia wartości nieruchomości gwarantują niezależność energetyczną budynków, stanowiąc mądrą inwestycję na dłuższą metę.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Zapraszamy do kontaktu

instalacje fotowoltaiczne w bydgoszczy dla domów i firm
fotowoltaika w bydgoszczy dla domów
instalacje fotowoltaiczne kujawsko pomorskie dla domów i firm

Panele fotowoltaiczne w Bydgoszczy - praktyczne informacje

Panele fotowoltaiczne możemy zamontować na dachu, w ogrodzie lub na specjalnym stojaku w Bydgoszczy. Najważniejsze jest to, aby panel miał dostęp światła słonecznego przez cały dzień. Warto jednak wiedzieć, że ogniwa pracują również w pochmurne i deszczowe dni. Choć trzeba liczyć się wówczas z niższą wydajnością, to wciąż możemy uzyskać potrzebną energię.

Wybierz instalacje fotowoltaiczne w kujawsko-pomorskim od firmy Fenix Energy

W ramach współpracy z naszą firmą Fenix Energy uzyskają Państwo profesjonalne wsparcie doświadczonych pracowników. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym np. falowniki Fronius, które umożliwiają dynamiczną regulację zasilania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!